درباره ما

شرکت طراح تجهیز پویش مانا  در سال 1381 و با شماره ثبت 187101 در اداره ثبت شرکت های تهران با هدف ارائه خدمات و محصولات در زمینه تجهیزات پزشکی با بالاترین کیفیت و قیمت بهینه تاسیس گردید. این شرکت از همان ابتدای فعالیت خود همواره سعی نموده به منظور افزایش رضایت و اطمینان مشتریان، به دنبال شناخت کاملی از نیازمندیهای بازار تجهیزات پزشکی باشد تا بتواند با انتخاب محصولات مناسب از کمپانی های معتبر دنیا، سهم کوچکی در برآورده کردن نیازهای جامعه در حوزه سلامت و بهداشت داشته باشد.

از آنجائیکه هدف اصلی مدیریت و کلیه اعضای این مجموعه، ارتقاء مستمر کیفیت محصولات و جلب رضایت مشتریان و مصرف کنندگان محترم می باشد، لذا این شركت به منظور دست یابی هر چه سریعتر به اهداف خود، اقدام به پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت بر اساس الزامات ISO 13485 نموده است.

مدیریت شركت با اعتقاد كامل به تمام مفهوم‌ها و نیازمندی‌های سامانه‌ی مدیریت كیفیت، با همدلی و مشاركت تمامی همكاران برای تحقق اهداف بالا تلاش می‌كند.

سیاستهای شرکت مبنی بر اصل مشتری مداری و واردات کالاهای تست شده و با کیفیت میباشد که در طی دوران فعالیت خود بسیارصادقانه و موفق عمل نموده ایم و این موضوع  به خصوص درمورد برندهای ارائه شده کاملا مشهود میباشد و هر روز شاهد رشد درخواست مشتریان بوده ایم .

شرکت طراح تجهیز پویش مانا تاكنون مـوفق به اخذ نمایندگی های متعدد از كمـپانی های مـعتبر و بـزرگ شـده است  که از جـمله می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

همچنین از سال 1393، شرکت طراح تجهیز پویش مانا در راستای تحقق سیاستهای کلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و با عنایت به تحقق شعار  اقتصاد مقاومتی اقدام به تولید دستگاه ساکشن پزشکی   نموده است که با نام تجاری ثبت شده ArioVac عرضه می گردد.

InstagramLinkedinTelegram
go to top
web design by ASAGRAPHIC